آنونس فصل اول سریال اینترنتی نفوذ

  • بازدید: 1,685
  • دسته: کلیپ » نفوذ امتیاز: تاریخ انتشار: 08:02 - 2014/09/23نخستین سریال اینترنتی ایران با عنوان "نفوذ" و با موضوع "جوانان و فضای مجازی" پیش روی شماست. در عصر تکنولوژی و اینترنت، آموزش جوانان در استفاده صحیح از فضای مجازی، لازمه رشد و ارتقای جامعه امروز ما می باشد به همین خاطر ما تلاش کرده ایم تا از طریق پخش اولین سریال اینترنتی ایران، بخشی از این امر را محقق سازیم.
سریالهای اینترنتی، برای جوامع پر مشغله و زندگی های شتابناک امروز طراحی شده است، تا افراد دراندک فراغت روزانه خود، لذت دیدن و دنبال کردن ماجراهای سریالی و جذاب را در اختیار داشته باشند.
تاریخچه سریال‌های اینترنتی به سال ۱۹۹۵ برمی‌گردد، در این سال، شرکت Bullseye Art  نخستین سریال اینترنتی جهان را تولید کرده است. دربین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ نیز چند سریال اینترنتی مستقل موفق به کسب محوبیت جهانی شده اند که می توان از شاخص ترین آنها با عنوان Red Vs. Blue  نام برد . شاخص‌ترین سریال اینترنتی ۷ سال اخیر دنیا نیز، ( Electric City )  می باشد که تهیه کنندگی آن را هنرپیشه مشهور، تام هنکس بر عهده دارد، هر یک از قسمت‌های شهر الکتریکی بین ۵ تا ۷ دقیقه است. زمان هر وبیزود ( به قسمتهای سریال اینترنتی وبیزود اطلاق می شود، بر وزن اپیزود ) از سریالهای اینترنتی، مطابق با استاندارهای جهانی حد اکثر ۱۰ دقیقه می باشد.
تهیه کنندگی این سریال را موسسه فرهنگی رسانه ای آفتاب بر عهده داشته و کارگردانی آن توسط آرش تیمورنژاد به انجام رسیده است.

عوامل فصل اول نفوذ:
آرش تیمورنژاد : کارگردان، نویسنده، تدوین
نفیسه روشن: بازیگر نقش بهار علوی
فرامرز روشنایی: بازیگر نقش تروریست
ارسلان قاسمی: بازیگر نقش برادر بهار علوی
ترلان پروانه : بازیگر نقش همسایه خانواده علوی
شراره دولت آبادی: بازیگر نقش مادر بهار
امیر مهدی کیا: بازیگر نقش پدر بهار