با سلام به اعضای گروه اینترنتی آسان دانلود
به تازگی ایمیل های گروهی فرستاده شده توسط گروپ آسان دانلود  به پوشه Spam ایمیل یاهو رفته و بسیاری از دوستان ایمیل های فرستاده شده را دریافت نمی كنند و شاكی از اینكه چرا لایسنسهای جدید كسپرسكی و نود 32 را دریافت نمی كنند.
در آموزش زیر روش دریافت ایمیل های گروپ را آموزش می دهیم تا این مشكل برطرف گردد.

آموزش خارج كردن ایمیل از اسپم یاهو

چرا ایمیل ها به تازگی وارد اسپم میشود و راه حل چیست ؟

مشكل وارد شدن ایمیل ها گروه ها یاهو به اسپم از تاریخ 11 june اغاز شد كه پس از مكاتبات با یاهو قول بر طرف شدن این مشكل را تا تاریخ 16 July داده بودند اما متاسفانه هنوز كه هنوز این مشكل بر طرف نشده است. لازم به ذكر است كه این مشكل فقط مختص گروه ما نمیشود بلكه همه گانی میباشد.
به همین دلیل می باشد كه وقتی ایمیلی وارد اسپم یاهو شود یاهو اجازه نمایش تصاویر داخل آن ایمیل را نمی دهد كه باید ایمیل را از اسپم خارج كنید تا قادر به دیدن تصاویر شوید. لازم به ذكر است به علت هوشمند بودن اسپم یاهو پس از چند بار انجام این كار یاهو دیگر به هیچ عنوان ایمیل های گروه را وارد اسپم نخواهد كرد.
 

 آموزش خارج كردن ایمیل از اسپم و نمایش تصاویر ایمیل

 ابتدا وارد ایمیل خود شوید .
سپس وارد پوشه اسپم در ایمیل خود شوید . همانطور كه در تصویر زیر مشاهده میكنید اخرین ایمیل های گروه  در اسپم این ایمیل میباشد. مانند تصویر ایمیل هایی را كه قصد دارید در اسپم ( ‌Spam )‌  نباشند را انتخاب كنید و پس از انتخاب گزینه 
" Not Spam  " را انتخاب كنید.حالا وارد Inbox شوید میبینید كه ایمیل هایی كه چند لحظه پیش در اسپم بودند حالا در اینباكس شما میباشند كه در تصویر زیر نیز به راحتی قابل مشاهده میباشدخوب حالا شما ایمیل فرستاده شده توسط گروه آسان دانلود را انتخاب كنید. در صورتی كه عكسهای ایمیل قابل مشاهده نباشد و میبایست گزینه  " Show Images "  را كلیك كنید.
پس از انتخاب گزینه تمامی تصاویر باید به راحتی قابل مشاهده باشد.

 
 

عضویت در گروه اینترنتی آسان دانلود


http://launch.groups.yahoo.com/group/AsanDownload/join